niedziela, 14 marca 2010

Slam Dunk vs Television Tom


TELEVISION TOM

Przygodę z muzyką rozpoczął w końcu lat 90. Przez ten czas wydawał swój materiał w kilku polskich oraz zagranicznych wytwórniach (Kikapu, Voodoo, Bitlab Records, Tanztone). Remixował takich twórców jak Kinetica, Masala Soundsystem, The Loveliers, Mystic Mountains czy Chłopomania.

Od 2006 roku wspomaga kolektyw artystyczny z pogranicza muzyki i sztuki The Loveliers. Jest członkiem Sweet Smelling Surfaces, projektu audio-wizualnego należącego do Tampopo (International Deejay Gigolos) dla którego swoje produkcje wydają m.in Mick Wills, Plastique De Reve, Queens of Japan czy Daniel Dexter.

W 2008 roku współtworzył kolektyw Bowie Said Dance z którym w przeciągu kolejnych lat odwiedza większość kluczowych klubów rozsianych po całej Polsce (Saturator, Rondo Sztuki, Jadłodajnia Filozoficzna, Folia Concept, Cafe Mięsna, Wagon). Miał również okazję rozkręcać imprezy z takimi zawodnikami jak chociażby Dizzy Trouble, DJ Qube, Slam Dunk, Headshotboyz (Crux Records), DJ Spox, Mark Nox, Ninca Leece i wieloma innymi. W 2009 zostaje zaproszony do uczestnictwa w Tresor Night podczas, którego supportuje Hendrika Vaaka, znanego szerzej z duetu Sender Berlin oraz właściciela wytwórni Ungleich.

Rok 2009 to również początek serii luźnych wokal miksów, odbiegających znacząco od pierwotnych dokonań lecz zbierających przychylne opinie zarówno w Polsce jak i za granicą. Połączenie muzycznych zajawek i fascynacji zaowocowało także wspólnym projektem z Patrykiem Gegniewiczem (Sundial Aeon, Palsecam, The Loveliers), z którym okazyjnie ma zamiar się przypominać, serwując materiał z pogranicza melodyjnego i pozbawionego oczywistości techno.

http://www.myspace.com/pocketponey
http://soundcloud.com/television_tom

***

Klub "Ośrodek", ul. Piłsudskiego 67
18.03.2010 godz. 22:00
Wstęp: 5 zł

***


Wydarzenie na FACEBOOKU.


Brak komentarzy: