czwartek, 23 kwietnia 2009

MODA COMES TO WARSAW!Jaymo i Andy George to nie tylko świetni producenci ('Big Dipper' Andy'ego był bangerem zeszłego sezonu, który grali nawet Crookersi) i uznani Dje (prowadzą raz w miesiącu program In New DJs We Trust na antenie BBC1, gdzie sam Kissy Sell Out nominował ich jako jego ulubionych DJów roku 2008), ale także i przede wszystkim autorzy i promotorzy największej rozpierduchy w Lincoln, znanej jako MODA.

Dwa tysiące osób na kadej imprezie w starej fabryce i goście tacy jak Klaxons, Calvin Harris, Kissy Sell Out, Pete Tong, Annie Mac, Little Boots, Sinden, Fake Blood, Herve...

W tę sobotę MODA zawita do Warszawy, a Andy i Jaymo zagrają na Hungry Hungry Models Nite. Tym razem w starej pływalni (i dawnym oddziale YMCA!!!) - Centralnym Basenie Artystycznym, na tyłach Teatru Buffo i Hotelu Sheraton.

Kto nie wpadnie ten naleśnik, zwłaszcza że tej nocy i na tej imprezie swoje urodziny obchodzić będzie dobry duch warszawskich bib i najbardziej stylowy bej w mieście, Michalec Bartek.

Atmosferę rozgrzeją nasze superziomy - Slam Dunki z Wrocławia.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Superbohaterowie potrzebują superziomów, i oto jesteśmy, a raczej będziemy, w sobotę, w Centralnym Basenie Artystycznym w Warszawie i przyjdziemy w sukurs tym, których będzie nosić na parkiecie od samego początku imprezy.

I znów się cieszymy, a co, może mamy płakać?


Na zaostrzenie apetytu:

Jaymo - Jenny Evits vs Yo Majesty

Lord Skywave - Something (Ande George Re-Fix)


Pzdr.
Slam Dunk


P.S. Za ten ładny plakat odpowiada jak zwykle niezastąpiony Elusiv.

1 komentarz:

polishblacksoul pisze...

Łał. Niezły wpis, niezła muzyka. Każdy kto promuje tego typu brzmienia jest moim przyjacielem. Pozwolisz się wpisać do linków?
Pozdrawiam i zapraszam także do siebie > www.czarnotoslysze.blogspot.com