piątek, 25 września 2009

Kim jesteś Beato?BeatauCue pierwszy raz pojawiło się przy okazji remiksu "How I Like It" Diplo i Afrojacka. Niewtajemniczonym przypomnę, że sam kawałek to inna wersja "Pon De Floor" z wokalem Grace Regine, śpiewającej tytułową frazę. BeataCue dodał mocniejszy beat i pociął główny motyw w jednym miejscu. To bardziej reedit niż remix, niemniej jednak bardzo dobry. Umieściliśmy go w naszym "Cepelia Mix".


Z racji oficjalnego konkursu remiksów wysypało się z sieci mnóstwo remiksów "Pon De Floor". BeatauCue znów się popisał. Tym razem zrezygnował z głównego motywu, zostawiając jego fragment w oryginale tylko przez kilkanaście sekund. Wykręcony brzmi naprawdę nieźle. Wpisuje się w kontekst wszystkich "piszczał", ale ma bardzo fajną motorykę, rosnące napięcie. Jest taki trochę nerwowy. Parkiet jednak zjada. Do tego jeszcze dochodzi remiks "Peanuts Club" Nooba i Brodinskiego. Niezły początek. Czekam na więcej.


1 komentarz:

Fifti pisze...

noo, na drugim miejscu u mnie w kategorii 'pondefloory', bo troche ich sie tych remiksow porobilo, z roznym efektem. ale tym sie jaram.