piątek, 16 października 2009

SORRY GHETTOBLASTER LIVE SET @ ROXY FMPod nieobecność Kosakota (temu to dobrze!), który bawi teraz w Tokio, zostaliśmy zaproszeni przez Sektę w charakterze gości do audycji Sorry Ghettoblaster w radiu Roxy Fm. Graliśmy przez pierwszą godzinę. Selekcjonując utwory do audycji, starałem się uniknąć oczywistości, znaczy się congosów, gwizdów czy folkowych wstawek. To jest rzecz jasna brzmienie, które na mnie działa i to bardzo, jednak w radiu chciałem zaprezentować coś innego, bez szarżowania już ogranymi numerami czy zbyt przewidywalnymi nowościami. Efekt jest taki, że przez 40 minut, jest dość technicznie, gdzieś na pograniczu tech- i electro-housu, potem skręciliśmy w stronę Holandii i skończyliśmy housem. Muszę przyznać, że jestem całkiem zadowolony z tego miksu. Co prawda zawsze post factum, kilka rzeczy bym zmienił czy poprawił, ale to chyba nie tylko moja przypadłość.

Dla wszystkich którzy przegapili audycję, mamy niespodziankę. Nasz przyjaciel Barto, było o tyle przezorny, że nie pytając nas nagrał audycję. Dzięki temu, możemy ją teraz jeszcze raz odsłuchać. Jest kilka wpadek, dwa razy trochę się "rozłazi", szczególnie w końcówce, gdy zbyt niecierpliwie wszedłem z Markiem Hannemannem. Nie wiem gdzie się tak śpieszyłem, ale trudno. Myślę jednak, że jako całokształt się broni.

SLAM DUNK LIVE @ ROXY FM

1. Foremost Poets - Moonraker
2. Luetzenkirchen - Lonely Phone Wants To Speak (Original Mix)
3. Maurizio Gubellini - Insane (Vocal Mix)
4. KRS-1 - Sound Of Da Pecan (Riva Starr Rechunk)
5. Tocadisco - Da Fuckin' Noize (Steve Angello Remix)
6. Format B - Edding 850 (Original Mix)
7. DJ Rush - Motherfucking Bass (Popof Remix)
8. Twocker - Stitch (Bass Kleph Remix)
9. Felix Cartal - Vancouver
10. Bass Kleph - Organ Cat (Original Mix)
11. Underground Sound - Seductive VS Heller & Farley - Ultra Flava Remix (Mexx Mash Up)
12. Chuckie - Moombah (Sidney Samson Mix)
13. Sidney Samson & Tony Cha Cha - Get On The Floor (Nicky Romero Remix)
14. Jayvin Mena - Monthra (Bart B More Secured Rework)
15. Gramophonedzie - Why Dont You
16. Suzanne Vega - Tom's Diner (Bingo Players Bootleg)
17. Marek Hemmann - Gemini

Miłego słuchania!

A wracając jeszcze do tematów architektonicznych, to powyżej budynek siedziby Agory na ul. Czerskiej. W 2002 roku otrzymała nagrodę prezydenta Warszawy Wojciecha Kozaka, w kategorii "najlepszy biurowiec wzniesiony w ciągu ostatnich 12 miesięcy". Został. zaprojektowany przez pracownię JEMS Architekci. Ani trochę nie zestarzał się przez ostatnie kilka lat. Szkoda, że w Polsce wciąż jeszcze jest deficyt nowoczesnej architektury na takim poziomie. 

Pzdr.
Stadtkind

1 komentarz:

Dizzy Trouble pisze...

o playlista ze starych bsd party ;)