wtorek, 9 czerwca 2009

DIGGIN CLUB FEST: NU SOUNDS NIGHT!


Serwis rekomendacji muzycznych diggin.pl już po raz czwarty zaprasza na ogólnopolskie spotkanie muzyczne. Po niezwykle udanych odsłonach realizowanych w ubiegłych latach we Wrocławiu, Krakowie i Poznaniu przyszedł czas na Warszawę.Decyzja o przygotowaniu stołecznej edycji zobligowała organizatorów do nadania wydarzeniu właściwego rozmachu.

Mnogość artystów związanych z portalem w naturalny sposób wymusiła rozszerzenie dotychczasowej formuły i pierwszy raz w kilkuletniej historii imprez organizowanych przez serwis, event będzie miał charakter festiwalu klubowego. W dniach 12 i 13 czerwca swoje umiejętności zaprezentuje aż 13 (tak, tak trzynastu !) wykonawców ze wszystkich zakątków kraju, stanowiących czołówkę rodzimej sceny.

Różnorodność gatunków i stylistyk muzycznych jest wprost niewyczerpana. Od soulu, funku, jazzu przez hip-hop, latin, afrobeat, disco po electrofunk, electro, nu rave, bassline, baltimore club music, house, tech-house, uk funky i drum’n’bass! Aby ułatwić poruszanie się po tym kolażu dźwięków, dokonany został podział na dwa wieczory tematyczne. Heads & Soulful Night w klubie Powiększenie będzie spotkaniem z organiczną muzyką, posiadającą właściwy taneczny pazur, bogatą w akustyczne instrumentarium i intrygujące wokalizy, a stworzoną na przestrzeni wielu dekad w różnych zakątkach globu. Nu Sounds Night w Kamieniołomach to prezentacja wszystkiego tego, co w muzyce świeże i intrygujące: pełny wachlarz nowej elektroniki, najciekawszych produkcji internetowej sceny muzycznej i gorących remixów międzynarodowych hitów.


Lokalizacja festiwalu również nie jest przypadkowa. Oba nowe i ciekawe miejsca na klubowej mapie stolicy wyróżnia autentyczny wkład ich twórców w kreację osobliwego wystroju i atmosfery, a usytuowanie w ścisłym centrum umożliwi łatwe dotarcie gościom spoza Warszawy, zapewniając przy okazji szereg wrażeń estetycznych.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Nu Sounds Night
13 czerwca, start 21:00, klub Kamieniołomy, Ossolińskich 7:

Mentalcut (Poznań)
Slam Dunk (Wrocław)
B.A.R.T.O. (Chełm)
Buszek (Poznań)
Teskko (Wrocław)
Invent (Koszalin/Poznań)
Niko (Warszawa)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Czy wypada dodawać coś jeszcze?


Brak komentarzy: