sobota, 27 grudnia 2008

Jick Magger's Bang presents: TOMB CREW!


"We're not a band, we're a lot" - tak ogłasza się TOMB CREW, czyli wybuchowy kolektyw z Wielkiej Brytanii który z wielkim hukiem przetacza się przez najlepsze kluby od Londynu po Nowy York. O tym co zeszłym roku tych trzech didżejów i MC w kultowych już białych t-shirtach z czarnym napisem "tomb crew" (cała seria przeznaczona do sprzedaży została natychmiast wyprzedana) robiło z imprezami krążą blogowe legendy. Ich sety łączące wszystko od heavy bass, przez b-more po dubstep, garage i electro-house wywoływały taką histerię, że ich brzmienie nazwno "the sound of fun". Cokolwiek ma to oznaczać - brzmi nieźle! Już ponad 20,000 osób sciągneło ich mixy.


TOMB CREW tylko w zeszłym roku grali z takimi gwiazdami jak Herve, Sinden, Kissy Sellout, Foamo, Drop The Lime czy Public Enemy. Występowali w takich klubach jak Fabric (London), the End (London), LOVE (New York) Hiro Ballroom (New York), Favela Chic (London & Paris) czy Docks Du Sud (Marseille).A teraz przyjeżdżają do Warszawy i wystąpią w Jadłodajni Filozoficznej! Wszystko wskazuje na to, że rok 2009 będzie należał do TOMB CREW. Warto zobaczyć o co chodzi...


Więcej na: http://www.myspace.com/tombcrew
________________________________________


Parę słów od nas:

Po ostatniej udanej imprezie z Rico Tubbsem, Mental Cute'm i Fluowankaz, pora na kolejny Bang!, tym razem w Jadłodajni Filozoficznej.

Chcielibyśmy w tym miejscu podziękować gospodarzowi cyklu imprez - Erykowi vel Jickowi Maggearowi - za zaproszenie.

My ze swojej strony, będziemy rozgrzewać parkiet przed setem Tomb Crew (i pewnie przy okazji też całą noc namawiać chłopaków żeby napili się z nami wódki).

Dodatkowo oprawę wizualna zapewni Pshaw! ze swoim Visual Live Revolution.
Nie zabraknie oczywiście też seta prowodyra całego tego zamieszania.

Te wszystkie atrakcją czekają na was już 9 stycznia w Jadłodajni Filozoficznej.
Więcej informacji wkrótce.

Pzdr.

Brak komentarzy: