wtorek, 10 lutego 2009

PIĄTEK 13EGO!


Jesteście przesądni?
Bo my nie i wierzymy, że to będzie naprawdę fajna impreza.

Poniżej krótki informacyjny tekst o wydarzeniu autorstwa naszego ziomka Dizzy Trouble:
____________________________________________________________

"N" FOR NERDER - SLAM DUNK & DIZZY TROUBLE

13/02/09 - 23:00
SATURATOR CLUB / WARSZAWA

BANGERS/BASS/TECHNO

"N FOR NERDER" to nowy cykl imprez na ktorych bedziemy sie bawic przy doskonale wyselekcjonowanych dzwiekach. A to za zasługą rodzimych i zagranicznych DJów i producentów ktorzy beda zapraszani. Na pierwszej bibie zagrają:

SLAM DUNK
Doskonale juz znani w stolicy i nie tylko szalency z Wrocławia. Graja głośno i szybko (od staroszkolnego hausu po wielbiony przez wielu heavy bass) nie dają szansy na to żeby siedzieć spokojnie. Grali u boku mi. TOMB CREW, STEREOHEROES. A ich sety są bardzo dobrze odbierane i spotykaja sie z wieloma pozytywnymi komentarzami.

DIZZY TROUBLE
Lubiany przez wielu, przez wielu nienawidzony. Były filar byłego "BSD!PARTY"(objazdowego cyrku?). Tak jak chłopcy ze SLAM DUNK jest z Wrocławia. Jego sety to prawdziwa mieszanka bangerowego techno i oldskulowego rejwu.


WIĘC PRZYGOTUJCIE SWOJE ZEGARKI CASIO Z KALURATORAMI, POSKLEJAJCIE SWOJE POŁAMANE OKULARY I WPADAJCIE NA NAJFAJNIEJSZĄ BIBE W STOLICY.

//

MYSPACE:
/SLAMDUNKBITCHES
/OIGHDIZZYT

Sprawdźcie też jego blog:

NFORNERDER.BLOGSPOT.COM

Pzdr.
Slam Dunk

1 komentarz:

JuNouMiCrew pisze...

Trenujecie? Bo ja już wyginam nadgastek żeby Wam skopać dupę w konkursie trójek. A tak w ogóle to dopiero odkryłem Waszego bloga, podlinkowałem na JuNouMi.

Pzdr wrocławiaki,
Buszkers