sobota, 28 lutego 2009

BASS BASS BASS ON TOUR!BASS BASS BASS ON TOUR - EDYCJA WYJAZDOWA!


BANDBANDBAND! http://www.myspace.com/justabandbandband
czyli:
DISTORTED ANIMALS aka DJ DSTRTD http://www.myspace.com/mikda
JAKUB DYMEK aka EH!MARINE. http://www.myspace.com/jakubdymek

BANDBANDBAND powstał na styku najróżniejszych projektów i pomysłów. Ten wrocławski kolektyw narodził się pewnej sierpniowej nocy w Barcelonie i od tej pory żyje własnym, ekstremalnym życiem. Style to szumny BASSLINE łamany B-MOREM okazyjnie poprzetykany BAILE FUNKIEM i co bardziej imprezowym DUBSTEPEM. No i jest jeszcze FIDGET, ale to drażniąca kwestia.
Chłopaki grają też BLOGHOUSE choć wystrzegają się założenia własnego bloga. Stają się rozpoznawani, choć ukrywają tożsamość. Grają jak najbardziej „modnie”, choć widzą w tym głębszy sens niż bycie „modnym”. Jednym słowem uprawiają dj-ską odmianę kontestacji. Ale nie martwcie się, gdy stają za deckami - parkiet płonie!

Oraz :

SLAM DUNK http://www.myspace.com/slamdunkbitches

Znani z uprawiania imprezowej turystyki, nazywani jednym z najbardziej hedonistycznych kolektywów na polskiej scenie, w ciągu ostatniego półrocza dostatecznie zaznaczyli swoją obecność na scenie, by swoje beztroskie tournee kontynuować w roku pańskim 2009.
Odwiedzili wszystkie największe miasta Polski, grając między innymi z Hungry Hungry Models, El Barto & Liam B, Mental Cutem, FLWNKZ, Tomb Crew czy Bok Bok'iem. Występowali również na PEPSI VENA MUSIC FESTIVAL w Łodzi, na którym grali m.in. Klaxons czy Happy Mondays.
Zgranie łączą stare z nowym, z jednej strony mają słabość do brzmień opartych na basie, jak heavy bass, bassline, dubstep, z drugiej zaś nie odmówią sobie przyjemności zagrania przestrzennego oldschoolowego house'u, techno, a nawet eurodance. Gdzieś pomiędzy tym znajdzie się jeszcze miejsce dla fidget house'u, baltimore czy kuduro.
Slam Dunk powstał by być mobilnym eventem, który ma zamiar zburzyć barierę pomiędzy DJ-ką a parkietem, dając tym samym pokaźne show!


heavy bass / 4x4 / dubstep / fidget house / b-more / bassline / uk funky / baile-funk / 8-bit-tropicalia

_____________________________________________
Bilety:
10 zł w przedsprzedaży i dla posiadaczy kart klubowych
15 zł w dniu imprezy

Start: 21


1 komentarz:

Po prostu Stefan pisze...

A tak mi sie w sumie skoarzyło ze bass minimix whuj dobrze sie slucha :D