czwartek, 19 marca 2009

Crookers, Laidback Luke i Felix Da Housecat pod Wrocławiem.To będzie chyba 4 edycja Electrocity w dawnym klasztorze Cystersów w Lubiążu.
Nigdy wcześniej na tej imprezie nie byłem. Sam kompleks poklasztorny odwiedziłem zaś kilkakrotnie, bo to stały punkt wycieczek szkolnych, nie bez powodu jednak, bo z drugiej strony to unikatowy architektoniczny kompleks oraz jeden z najcenniejszych zabytków na Dolnym Śląsku. Po więcej informacji kieruje do google.

Większości dzieciaków i młodzieży Lubiąż kojarzy się jednak inaczej.
Każdy region w Polsce ma swój Lubiąż. We Wrocławiu mówiło się jeszcze o ul. Kraszewskiego lub o SP 115. Warszawa zaś ma bodaj Tworki. You know what i mean?Sama impreza będzie miała miejsce 14 sierpnia. Oprócz 3 głównych bohaterów pojawi się jeszcze sporo innych grajków. Wszystko o tej imprezie tutaj.

W sprzedaży jest już druga pula biletów.

Każdy kto był kiedyś u nas w Leśnicy (ostatnie osiedle Wrocławia na zachód - najbardziej wysunięty skrawek miasta), wie że do centrum to rzutu beretem raczej nie mamy.
W tym wypadku jednak jesteśmy te kilkanaście/kilkadziesiąt minut do przodu, bo do Lubiąża jedzie się przez Leśnicę. Ha, ha, ha!

Pamiętajcie, miejsca u Hellsbrothersa ograniczone.

Pzdr.
Slam Dunk

Brak komentarzy: